Saugumas. Patikimumas. Operatyvumas

Tarptautiniai perkraustymai

Perkraustymai oro transportu

Greičiausias tranzito laikas garantuojamas kraustantis oro transportu . Mūsų klientai pripažįsta tokį gabenimo būdą ,kai jiems  reikalingi daiktai naujojoje vietoje jau atvykimo į  metu .Likusieji stambesni daiktai , baldai automobiliai gali būti pergabenti ekonomiškesniu būdu – jūrų  transportu. Kai kuriose šalyse dėl didelių kainų ar saugos priežasčių dauguma transporto operacijų vyksta tik oro transportu -prašome klausti  mūsų atstovų jei neesate tikri koks gabenimo būdas jums būtų tinkamiausias .

Perkraustymai kelių transportu

Mes teikiame greitas  ir kokybiškas tarptautinių kelių transporto ,krovinių gabenimo ir logistikos paslaugas „nuo durų iki durų“. Dažniausiai šis būdas naudojamas Europos sąjungos ribose.

Mes siūlome profesionalias pakavimo paslaugas, būtinus  pakavimo reikmenis, krovimo paslaugas pradiniame ir paskirties taškuose, o jei klientas pageidauja, mes taip pat galėsime išpakuoti ir surinkti baldus. Mažesniems pervežimams mes naudojame savo mažesnius krovininius mikroautobusus nuo 13 os iki 22 kubinių metrų  express pristatymams.

Didesniems kroviniams ar didesniems atstumams mes naudojame patikimus transporto partnerius.

Perkraustymai jūrų transportu

Tai pats ekonomiškiausias būdas persikraustant iš Europos už jūrų. Mes turime sutartis su laivybos kompanijomis bei agentais  .Renkantis jūrų krovinių kompaniją, mes atsižvelgiame į maršrutą, uostus, nurodytą tranzito laiką ir krovinių kainą.

Gabenimui jūrų  transportu mes naudojame  20 arba 40 pėdų (FCL)  pilnus konteinerius ,taipogi esant mažesniems krovinio kiekiams galime gabenti (LCL) daliniais kroviniais paletizuojant ar gaminant “liftvan“ tipo dėžes – konteinerius . Tranzitas jūra gali trukti nuo 30 iki 60 dienų, priklausomai nuo geografinių vietovių.

Su mumis galite susisiekti tel. numeriu +370 603 27319 arba el. paštu info@movers.lt