Saugumas. Patikimumas. Operatyvumas

Krovinių pervežimas Lietuvoje

Krovinių pervežimas vykdomas kelių, jūrų ar oro transportu yra neatsiejama šiandieninio pasaulio dalis. Visame pasaulyje verslo atstovai bei fiziniai asmenys naudojasi krovinių transportavimo paslaugomis. Dėl galimybės greitai įveikti didžiulį atstumą populiariausios krovinių gabenimo rūšys – transportavimas laivu bei lėktuvu. Tačiau, kai gabenimo atstumas nėra didelis ir pradinio bei galinio kelionės taškų neskiria vandenynas, patogiausia naudotis krovinių vežimo žeme paslaugomis.

Su mumis galite susisiekti tel. numeriu +370 603 27319 arba el. paštu [email protected]

Krovinių gabenimas

Krovinių pervežimas kelių transportu – tai Movers.lt specializacija. Krovinių pervežimas Lietuvoje ypač svarbi krovinių gabenimo paslaugų rinkos dalis, kuri mūsų įmonės veikloje užima vieną iš pagrindinių dalių. Siekdami būti geriausiais šioje srityje dedame visas įmanomas pastangas, kad mūsų siūlomos paslaugos patenkintų kiekvieno kliento poreikius.

Mūsų profesionali komanda rūpinasi, kad krovinio transportavimas būtų sklandus ir finansiškai palankus mūsų klientui. Profesionalumas, punktualumas ir organizuotumas tai savybės be kurių neįsivaizduojame savo darbo dienos.

Norėdami taupyti Jūsų laiką ir pinigus, krovinių pervežimą vykdome paimdami jį tiesiai iš siuntėjo ir pristatydami gavėjo adresu. Krovinius kokybiškai ir greitai galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kampelį, o pageidaujant klientui, atliekame ir skubius krovinių pervežimus. Krovinių gabenimas nėra lengva užduotis, todėl kiekvienas užsakymas yra kruopščiai individualiai peržiūrimas ir suplanuojamas, o tik tuomet atsakingai įvykdomas. Tokie darbo principai leido Movers.lt pasiekti krovinių pervežimo srities profesionalų vardą ir užsitarnauti savo partnerių bei, žinoma, klientų pasitikėjimą.

Krovinių pervežimo patirtis

Per efektyvaus darbo metus sukaupėme didžiulį žinių bagažą bei neįkainojama patirtį. Būtent dėl to galime garantuoti greitą, saugų ir patogų krovinio pervežimą Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste. Visuomet vadovaujamės sertifikuota kokybės valdymo sistema, štai kodėl net ir nedidelis krovinys yra pervežamas taip pat atsakingai kaip ir bet kuris kitas.

Kiekvieno mums patikėto krovinio pervežimą sekame ir stebime ar viskas vyksta taip, kaip buvome suplanavę, ar neiškilo nenumatytų nesklandumų ir jei tokių atsirado, operatyviai ieškome geriausio problemos sprendimo būdo. Taip krovinys gavėją pasiekia laiku, o mes džiaugiamės puikiais darbo rezultatais ir patenkintais klientais.

Krovinių pervežimą patikėkite Movers.lt ir būkite tikri, kad Jūsų krovinys gavėją pasieks saugiai ir laiku.


 

Kitos paslaugos:

Perkraustymo paslaugos