kraustymosi procesas

Kraustymosi procesas yra sudėtingas ir atimantis daug jėgų bei laiko. Tačiau tinkamai jam pasiruošus, galima palengvinti savo gyvenimą. Taigi nuo ko reikėtų pradėti?

Pasiruošimas kraustymosi procesui

Ne paslaptis, kad sėkmingas kraustymosi procesas vertinamas kaip toks, kurio metu nebuvo patirta nuostolių, viskas vyko greitai ir sklandžiai. Norint, kad viskas būtų taip paprasta, labai svarbu tinkamai pasiruošti. Suprantama, daugiausiai laiko ir jėgų reikalaujanti pasiruošimo dalis – tai pakavimas.

Pervežimui ypatingai svarbu, kad daiktai ir baldai būtų supakuoti su tam pritaikytomis medžiagomis. Pakavimo medžiagos, tokios kaip tvirtos pakavimo dėžutės, stipri lipni juosta, burbulinė ar lipni plėvelė tikrai pravers pakuojant vertingus daiktus.

 • Dėžės, kurias naudosite pakuoti daiktams, turėtų būti labai tvirtos. Jei planuojate naudoti paprastas dėžes, skirtas produktams, kurias parsinešėte iš maisto parduotuvės, atsisakykite šios minties. Jos daiktų pervežimui netinka, nes nėra pakankamai tvirtos. Tinkamo dydžio gofruoto kartono dėžės apsaugos Jūsų daiktus nuo lūžių, dūžių ar kitų pažeidimų.
 • Lipni pakavimo juosta taip pat turėtų būti labai tvirta tam, jog užtikrintų patikimą Jūsų buitinių daiktų supakavimą ir stabilų transportavimą.
 • Burbulinė plėvelė naudojama norint supakuoti dūžtančius daiktus, tokius kaip indai, laikrodžiai, elektroninė technika, veidrodžiai ar kiti Jums svarbūs daiktai, kurie kelionės metu gali sudužti.
 • Lipni pakavimo plėvelė kraustymosi procese dažnai lieka nuvertinta, tačiau ją būtina naudoti, norint apsaugoti baldus ar didelius daiktus nuo dulkių bei subraižymų.
 • Pervežant masyvius daiktus ar baldus taip pat galima naudoti tvirtus pledus, kurie Jūsų turtą apsaugos nuo susidūrimų su kitais pervežimo kabinoje esančiais objektais.

Supakuokite daiktus pats

Jei planuojate daiktus supakuoti pats, galite pabandyti pasinaudoti šiais patarimais:

 • Nepradėkite vienu metu pakuoti daiktus iš visų kambarių. Bus daug paprasčiau, jei pakuosite vienu metu dirbdami tik viename kambaryje.
 • Kiekvieną supakuotą dėžę pažymėkite kuo detaliau, įvardindami jos turinį ir vietą naujajame būste. Taip bus lengviau išsipakuoti.
 • Dėžių svoris neturėtų viršyti Jūsų fizinių galimybių. Jei įmanoma, pasistenkite sunkius daiktus dėti atskirai, į mažas dėžes, tuomet juos nešti bus lengviau.
 • Daiktus, kurie gali sudužti susukite į burbulinę plėvelę ir pakuokite į dvigubas dėžes, nepamirškite įdėti pakankamai paminkštinimų.
 • Jokiu būdu lipnios juostos neklijuokite tiesiai ant poliruotų ar medinių paviršių. Norint pašalinti juostą, daiktai gali likti pažeisti.
 • Pasirūpinkite, kad daiktus kraunant pervežimui, mažiausiai reikalingi daiktai būtų sukrauti paskutiniai. Tokiu būdų į naująjį būstą jie bus įnešti pirmi ir juos iškraustysite paskutinius.

Atsikrausčius į naują būstą beveik neįmanoma iškart spėti viską iškraustyti ir jau pirmąją naktį gyventi lyg šio proceso nė nebūtų buvę. Todėl svarbu nepamiršti tinkamai pasiruošti pirmajai dienai ir nakčiai.

Ko Jums gali prireikti?

Pagrindinius daiktus, kurių Jums gali prireikti naujuosiuose namuose supakuokite į atskirą dėžę ar lagaminą, kurį vešitės kartu su savimi. Tai turėtų būti pagrindinės higienos priemonės, rankšluostis, svarbūs vaistai, antras rūbų komplektas, kad turėtumėte kuo persirengti, ar kiti asmeniniai daiktai. Jums taip pat gali praversti šiukšlių maišai, prožektorius, tualetinis popierius, plastikiniai įrankiai ir pagrindiniai indai, pirmosios pagalbos rinkinys, užrašų knygelė ir pieštukas. Nepamirškite, kad tikriausiai norėsite užkąsti, todėl įsidėti keletą užkandžių ar sumuštinių puiki mintis. Galime garantuoti, kad viso kraustymosi proceso metu išalksite, o nueiti į kavinę ar restoraną jėgų tikrai nebeužteks.

Naudojantis šiais patarimais kraustymosi procesas turėtų būti kur kas lengvesnis ir patogesnis. Tačiau taip pat norėtume pateikti ir keletą minčių, kodėl kraustymosi procesą verta patikėti profesionalams:

 • Perkraustymo paslaugos atliekamos labai greitai ir efektyviai
 • Profesionalai užtikrina, kad darbai bus atlikti kokybiškai ir Jūsų turtas bus saugus.
 • Kraustymosi darbams naudojamos ne tik specialiai tam pritaikytos priemonės, bet ir per ilgus darbo metus sukauptos naudingos žinios.
 • Jums nereikės sukti galvos, nes visus darbus atliks viena komanda.