Saugumas. Patikimumas. Operatyvumas

Baldų pervežimas Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Gyvenamojo būsto keitimas ir kraustymosi procesas dažniausiai susideda iš baldų ir daiktų pervežimo. Ko gero daugiausiai problemų kraustantis sukelia baldų pervežimas, nes norint tai atlikti tinkamai reikalingas specialus transportas. Daiktų pervežimas nesukelia tokio streso, nes iš bėdos tai galima padaryti ir lengvuoju automobiliu, tačiau, jei atstumas tarp patalpų didelis, o daiktų daug, visgi reikėtų kreiptis į profesionalus, nes taip tiesiog sutaupysite pinigų ir laiko.

Su mumis galite susisiekti tel. numeriu +370 603 27319 arba el. paštu [email protected]

Lietuvoje kraustantis žmonės dažniausiai renkasi 3 variantus, pasirinkite, kuris jums labiau tinka:

Pilnas perkraustymas

Tai toks atvejis, kai visus kraustymosi darbus patikite specialistams, kurie

 • Išardo, supakuoja, pakrauna ir perveža baldus, pianinus ar kitus sunkius daiktus.
 • Vėliau juos iškrauna, išpakuoja, surenka ir sustato į vietas.
 • Transportavimui paruošia buitinę techniką bei ją perveža.
 • Supakuoja ir perveža paveikslus, veidrodžius, akvariumus bei naminius augalus.
 • Surenka ir išveža panaudotas pakavimo medžiagas.

Tokio perkraustymo atveju, galite tiesiog nurodyti, kuriuos daiktus ir baldus reikia pervežti, o patys kraustymosi procese net nedalyvauti. Vakarų Europoje šis kraustymosi paslaugų variantas ypač populiarus.

Dalinis baldų pervežimas

Tai toks atvejis, kai dalį kraustymosi darbų atliekate patys, o dalį patikite specialistams. Pavyzdžiui, Jūs susipakuojate ir išsipakuojate daiktus ir baldus, o specialistai Jūsų turtą pakrauna į transportą, perveža ir tuomet iškrauna arba krovimo darbai į transportą atliekami kartu su jūsų pagalba.

Žinoma, darbus galima pasiskirstyti ir visiškai kitaip. Šis perkraustymo būdas Lietuvoje populiariausias, tačiau svarbu nepamiršti, kad pasirinkę šį būdą turėsite skirti laiko pasiruošimui, tai yra susipakuoti daiktus, išsiardyti spintas ar kitus baldus ar kt.

Tik baldų transportavimas

Tai toks perkraustymo atvejis, kai užsisakote tik transportą, tai yra krovininį mikroautobusą su vairuotoju, o visus likusius darbus nudirbate pats.

Jei pasirinksite šį būdą, rekomenduojama nepagailėti keleto papildomų eurų ir užsisakyti didesnę transporto priemonę, nes daiktus bei baldus pervežant vienu kartu sutaupysite laiko, o dažniausiai, nors iš pirmo žvilgsnio taip neatrodo, ir pinigų, nes skaičiuojant bendrai, kraustymosi paslaugų kaina gausis mažesnė.

Baldų pervežimas

Baldų pervežimas Vilniuje bei kituose miestuose mūsų specializacija, tad drąsiai kreipkitės į Movers.lt komandą ir mes Jums padėsime.

Baldų pervežimas ir daiktų pervežimas būdingi kraustymosi procesui, tačiau būna atvejų, kai kraustantis ir ne tik, žmonėms taip pa reikalinga paslauga – pianino pervežimas (arba kito stambaus muzikinio instrumento). Šis darbas tikrai nėra tas, kurį galite atlikti patys.

Pianinų, rojalių, fortepijonų pervežimu tinkamai pasirūpinti gali tik pervežimo paslaugų profesionalai, nes tam reikalinga speciali įranga, tam pritaikytas transportas.

Pianinų pervežimas Vilniuje bei kituose miestuose yra viena iš sričių, kuriose specializuojasi Movers.lt, taigi galite patikėti šį darbą mums. Pianino pervežimas mums nesukels didelių rūpesčių, o Jums gerokai palengvės, nes žinosite, kad specialistai šį darbą atliks kokybiškai ir saugiai.

Atliekame baldų pervežimo, daiktų pervežimo ir pianinų pervežimo paslaugas iš / į:

 • Namus ar butus.
 • Parduotuves ar biurus.
 • Sandėlius ar gamybines patalpas.
 • Archyvus.
 • Parodas ar kitas ekspozicijas.
 • Įvairius kitus objektus.

Kodėl verta samdyti profesionalus?

 • Baldų ir kitų daiktų pervežimas atliekamas per labai trumpą laiko tarpą.
 • Darbų kokybės ir saugumo garantas.
 • Darbus atliekantys specialistai turi specifinių šios srities žinių ir naudoja kokybiškas specialias priemones.
 • Visus darbus atlieka viena profesionalų komanda, tad galėsite būti ramūs ir nesukti sau galvos.

 

Susisiekite su mumis tel. numeriu +3706 032 7319 arba el. paštu [email protected].

Kitos mūsų paslaugos:

Perkraustymo paslaugos

Krovinių pervežimas